BROWNING SPHERE FEEDER BRAID SPECIAL 3,6/50 real foto

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12004360
  • Producent: BROWNING
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • 1 337,99 zł 1 141,67 zł

Mistrzostwo świata kije jak z kosmosu jak to określają klienci .
Najlepsze wędki do łowienia z koszyczkiem zanętowym. Świetna jakość blanków SPHERE pozwoliła nam na stworzenie małej serii wędek, które przeznaczone są do szerokiego zakresu sytuacji łowienia z koszyczkiem zanętowym. Węglowa jakość blanków dodaje wiele metrów do zarzutu i poprawia precyzje zarzucania poprzez minimalizacje ruchów bocznych gdy wędka jest obciążona. Jednak blanki te są wystarczająco elastyczne, aby bezpiecznie walczyć z rybami takimi jak płoć, leszcz ,kleń czy brzana bez obawy o wyciągniecie haczyka. Posiadają bardzo duży zapas mocy ,specjalnie zaprojektowana rękojeść idealnie ,,leży w ręce,, gwarantując dalekie i celne rzuty.

W zestawie z 4 końcówkami, które dają zarówno czułość wskazywania brań, jak i trwałość podczas zarzucania.

Nowe wędki SPHERE sa naprawdę nie z tego świata. Wędki zostały opracowane z użyciem najwyższej dostępnej jakości węgla o każdy inny aspekt ich konstrukcji został tak zaprojektowany, aby wyprodukować produkt, który jest tak "perfekcyjny", jak tylko jest to możliwe.
Wszystkie wędki SPHERE zawierają:
• Najcieńszy, najlżejszy z możliwych blank z wysokiej klasy węgla 
• Specjalne "szkieletowe" przelotki PACIFIC BAY MINIMA  o niskim współczynniku tarcia - najlżejsze z możliwych idealne do dalekich i celnych rzutów zarówno dla żyłek jak i plecionek
• Unikatowy ergonomiczny uchwyt  ,,FUJI ,, zmniejszający wagę, który przenosi więcej "wyczucia" na wędkarza


Specjalistyczny feeder do łowienia plecionkami,kij o większym ugięciu nie jest tak sztywna jak klasyczne Sphery,przez co eliminuje spięcia ryb podczas holu szczególnie podczas zawodów gdy łowimy ryby o delikatnych pyszczkach jak leszcze czy krąpie . Idealny do połowów na małe i średnie koszyczki. Materiał najwyższej jakości węgiel, przelotki PACIFIC BAY MINIMA o bardzo niskiej podatności na tarcie gwarantuje dalekie, celne rzuty. Cztery szczytówki węglowe o różnych wielkościach przelotek najdelikatniejsze bardzo małe, mocniejsze średnie.Specjalnie zaprojektowana rękojeść bardzo dobrze leży w ręce, specjalne wyżłobienia w dolnej części rękojeści na palce, leżą jak ulał. Mocowanie do kołowrotka wysokiej jakości Fuji. Jak przystało na Sphere bardzo cienki przekrój poprzeczny oraz super niska waga czynią tego kija bezkonkurencyjnego wśród feederów sygnowanych do połowów na plecionki.

Specyfikacja ;

długość 3,6 m

; waga 145 gr ;

Ciężar wyrzutu do 50 gr

;ilość sekcji 3;

długość transportowa 129 cm

;4 szczytówki węglowe 0,5 oz, 0,75 oz, 1 oz, 1,5 oz.