JAXON

Działamy na polskim rynku wędkarskim od 1985 roku. Jesteśmy jedną z największych firm wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich.

 

Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady – bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie.Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.

Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.Sprzęt wędkarski JAXON cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący w krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.

RURKA ANTYSPLĄTANIOWA WYGIĘTA 12cm

RURKA ANTYSPLĄTANIOWA WYGIĘTA 12cm

1,20 zł
Pudełko Dwustronne Jaxon z małymi przegródkami ,,żółwik,,

Pudełko Dwustronne Jaxon z małymi przegródkami ,,żółwik,,

Dwustronne pudełko Jaxon na drobiazgi takie jak krętliki , agrafki czy haczyki . wymiary 11 cm x 7 cm x 3 cm . (drobiazgi pokazane wewnątrz...

4,30 zł