SPINMAD Wirujący Ogonek Wir 10g/0807

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: SM0807
  • Producent: SPINMAD
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • 10,82 zł

SPINMAD to marka której nie trzeba reklamować wędkarzom łowiącym na Wirujące Ogonki , Cykady , Koguty czy Woblery Wirujące .Potwierdzają swoją skuteczność na przełowionych łowiskach podczas zawodów ,marka stała się tak popularna , że z powodzeniem są stosowane w innych krajach .

Przynęta ta została zaprojektowana w Stanach Zjednoczonych do łowienia bassów i tam też zyskała ogromną popularność. Szybko okazało się, że jest także skuteczna w łowieniu innych ryb drapieżnych.

Jej popularność wśród wędkarzy ciągle rośnie, również w Europie. W Polsce przynęta ta potocznie nazywana "wirującym ogonkiem" znana jest w wielu środowiskach spinningowych jako "tajna broń". Po wielu testach firma SPINMAD wprowadza własną linię tej wszechstronnej przynęty.

Cechy decydujące o jej wszechstronności to:

- zbita konstrukcja pozwalająca na dalekie rzuty,

- niegasnący ruch wirujący skrzydełka podczas wszystkich technik spinningu,

- możliwość obławiania wszystkich partii wody jednym wabikiem,

- podczas pracy nie skręca żyłki

- wibracja przynęty jest dobrze wyczuwalna przez wędkarza,

- wirowanie ogonka zmniejsza szybkość tonięcia przynęty,

- świetna do łowienia pod powierzchnią, do jigowania i technik opadu.

Kiedy ryby są aktywne złowisz je na każdy wabik, ale kiedy są ospałe i słabo żerują potrzebny jest silniejszy bodziec aby sprowokować je do ataku - tu doskonale sprawdzi się wirujący ogonek. Wirująca paletka przenosi drgania na korpus przynęty, co stanowi dodatkowy impuls dla ryb.

Każdy wędkarz, który ma na celowniku szczupaki, bolenie, okonie i pstrągi powinien mieć w swoim arsenale wirujące ogonki SIPNMAD.

Podczas opadania skrzydełko nieprzerwanie wiruje, a refleksy świetlne i wibracja wywołują agresję u ryb. Te cechy przydadzą się podczas szukania drapieżników w mętnych wodach i na dużych głębokościach.Podczas opadania skrzydełko nieprzerwanie wiruje, a refleksy świetlne i wibracja wywołują agresję u ryb. Te cechy przydadzą się podczas szukania drapieżników w mętnych wodach i na dużych głębokościach. WIR przeznaczony jest do łowienia okoni, pstrągów, szczupaków i kleni. Optymalna głębokość prowadzenia 1-3 m.Mały wabik, idealny do łowienia metodą jigowania.

Dostępny jest w kilkunastu niepowtarzalnych wariantach kolorystycznych.

waga 10 gr

rozmiar kotwicy 6

rozmiar skrzydełka 0

długość korpusu 30 mm

wysokość 10 mm

kolor 0807 .